Elektroniczne ucho monitorujące hałas w szkole, szpitalu, zakładzie pracy - SoundEar Classic

Wskaźnik hałasu SoundEarR jest urządzeniem pomiarowo - sygnalizacyjnym poziom hałasu w pomieszczeniach w sposób wizualne za pomocą trzech kolorów odpowiadających nastawionym poziom głośności.
Kolor zielony - oznacza monitorowanie - hałas normalny;
Kolor żółty - oznacza ostrzeżenie o wzroście hałasu
Kolor czerwony - oznacza że jest zbyt głośno.
Dzięki tej intuicyjnej i zrozumiałej dla każdego symboliki (zarówno dla dzieci i dorosłych) możliwe jest podjęcie natychmiastowych działań dla obniżenia poziomu hałasu.
Limity hałasu ustawia się gałkę umieszczoną z tyłu urządzenia, wybierając jedną z 16 pozycji pomiędzy 40 a 115 dB(A).

ZASTOSOWANIE:
Szpitale i oddziały noworodkowe
Kontrolowanie poziomu hałasu na szpitalnych korytarzach, w salach gdzie przebywają pacjenci, w gabinetach zabiegowych. Z praktyki wynika, ze sama obecność urządzenia przypomina wystarczająco o zachowaniu ciszy.
Biura i call center
Przypomina pracownikom i współpracownikom, aby porozmawiać trochę ciszej. Wpływa bezpośrednio na efektywność pracy jak również zapobiega często niemiłym sytuacjom wywołanym stresem który jest następstwem zmęczenia pochodzącym od hałasu.
Szkoły, biblioteki i stołówki
W salach szkolnych, bibliotekach powinien być względny spokój jednak nie możemy zapominać również o stołówkach. Hałas dekoncentruje uczniów jak i nauczycieli co wpływa bezpośrednio na percepcję uczniów. Dodatkowo hałas może powodować agresję która wywołana jest przebywaniem w środowisku o zawyżonym natężeniu hałasu.
SoudnEar II jest montowany bezpośrednio do ściany, pokazując wizualnie poziom hałasu w łatwy do zrozumienia sposób. W przypadku jego przekroczenia ustawionego przez personel poziom hałasu, pojawia się świetlne ostrzeżenie.
Limit hałasu można łatwo ustawić w jednej z 16 pozycji pomiędzy 40 a 115 dB(A)

karta produktu: elektroniczne ucho - soundear classic Pobierz kartę produktu »
 
 
  Tel.: 512 046 260
Tel.: 515 405 235
info@kroban.pl