Elektroniczne ucho monitorujące hałas w szkole, szpitalu, zakładzie pracy - SoundEar 3

SoundEar III jest najbardziej obecnie zawansowaną technicznie wersją popularnego urządzenia "ucha elektronicznego" posiadającą wiele nowych przydatnych funkcji w stosunku do poprzednich wersji.
» Indywidualnie programowane poziomy hałasu dla każdego z kolorów: czerwonego, żółtego i zielonego Cyfrowy wyświetlacz poziomu hałasu w dB
» Tryb dzienny i nocny (programowane poziomy alarmów i opcje ich wyświetlania)
» Rejestrowanie danych i ich pobranie do pamięci przenośnej z USB
» Wyjście analogowe prądowe (4-20 mA) lub napięciowe 0-10 V do połączenie do przemysłowych systemów kontrolno-pomiarowych
Ta najnowsza wersja SoundEar jest idealna do prowadzenia rejestracji długoterminowego monitorowania hałasu, jak również daje natychmiastowe i wyraźne ostrzeżenie o wysokim poziomie hałasu.
Szpitale przyszłości koncentrują się na zapewnieniu niskiego poziomu hałasu. Dobre warunki akustyczne nie tylko ułatwiają proces powrotu do zdrowia, ale również prowadzą do lepszego rytmu snu i lepszego samopoczucia pacjentów i personelu.
SoundEar III to rewolucyjne urządzenie pozwalające poprzez platformę programową całościowo kontrolować hałas w obiektach małych i dużych.

ZASTOSOWANIE:
Szpitale i oddziały noworodkowe
Kontrolowanie poziomu hałasu na szpitalnych korytarzach, w salach gdzie przebywają pacjenci, w gabinetach zabiegowych. Z praktyki wynika, ze sama obecność urządzenia przypomina wystarczająco o zachowaniu ciszy.
Biura i call center
Przypomina pracownikom i współpracownikom, aby porozmawiać trochę ciszej. Wpływa bezpośrednio na efektywność pracy jak również zapobiega często niemiłym sytuacjom wywołanym stresem który jest następstwem zmęczenia pochodzącym od hałasu.
Szkoły, biblioteki i stołówki
W salach szkolnych, bibliotekach powinien być względny spokój jednak nie możemy zapominać również o stołówkach. Hałas dekoncentruje uczniów jak i nauczycieli co wpływa bezpośrednio na percepcję uczniów. Dodatkowo hałas może powodować agresję która wywołana jest przebywaniem w środowisku o zawyżonym natężeniu hałasu.
SoudnEar II jest montowany bezpośrednio do ściany, pokazując wizualnie poziom hałasu w łatwy do zrozumienia sposób. W przypadku jego przekroczenia ustawionego przez personel poziom hałasu, pojawia się świetlne ostrzeżenie.
Limit hałasu można łatwo ustawić w jednej z 16 pozycji pomiędzy 40 a 115 dB(A)

karta produktu: elektroniczne ucho - soundear classic Pobierz kartę produktu »
 
 
  Tel.: 512 046 260
Tel.: 515 405 235
info@kroban.pl