Elektroniczne ucho monitorujące hałas w szkole, szpitalu, zakładzie pracy - SoundEar II

SoundEar II to urządzenie pomiarowo - sygnalizacyjne, mające wiele możliwych zastosowań zaczynając od sal operacyjnych przechodząc przez oddziały intensywnej terapii, placówki szkolne po biura i urzędy.
SoundEar II może być stosowany w każdym pomieszczeniu, gdzie przebywającym tam osobom trzeba przypominać o zachowaniu rozsądnego spokoju, ciszy.Zazwyczaj największym problemem są głośne głosy. Zwrócenie bezpośredniej uwagi osobie z prośbą o "wyciszenie" nie zawsze może przynieść skutek a wręcz odwrotnie dodatkowe zakłopotanie. SoundEar II w sposób sugestywny informuje, iż dany poziom hałasu został przekroczony poprzez zapalenie się żółtego lub czerwonego światła.

ZASTOSOWANIE:
Szpitale i oddziały noworodkowe
Kontrolowanie poziomu hałasu na szpitalnych korytarzach, w salach gdzie przebywają pacjenci, w gabinetach zabiegowych. Z praktyki wynika, ze sama obecność urządzenia przypomina wystarczająco o zachowaniu ciszy.
Biura i call center
Przypomina pracownikom i współpracownikom, aby porozmawiać trochę ciszej. Wpływa bezpośrednio na efektywność pracy jak również zapobiega często niemiłym sytuacjom wywołanym stresem który jest następstwem zmęczenia pochodzącym od hałasu.
Szkoły, biblioteki i stołówki
W salach szkolnych, bibliotekach powinien być względny spokój jednak nie możemy zapominać również o stołówkach. Hałas dekoncentruje uczniów jak i nauczycieli co wpływa bezpośrednio na percepcję uczniów. Dodatkowo hałas może powodować agresję która wywołana jest przebywaniem w środowisku o zawyżonym natężeniu hałasu.
SoudnEar II jest montowany bezpośrednio do ściany, pokazując wizualnie poziom hałasu w łatwy do zrozumienia sposób. W przypadku jego przekroczenia ustawionego przez personel poziom hałasu, pojawia się świetlne ostrzeżenie.
Limit hałasu można łatwo ustawić w jednej z 16 pozycji pomiędzy 40 a 115 dB(A)

karta produktu: elektroniczne ucho - soundear classic Pobierz kartę produktu »
 
 
  Tel.: 512 046 260
Tel.: 515 405 235
info@kroban.pl